O nás

  • Skatebaordová akadémia Košice je názov pre kurz v Košiciach, v ktorom sa naučíte jazdiť na skateboarde. Ak ste už dlhšie rozmýšľali, že by ste chceli začať jazdiť na skateboarde, ale nemali s kým, poprípade nevedeli ako na to alebo chceli prihlásiť vaše dieťa na zaujímavý šport, tak práve teraz je čas pre skateboardovú akadémiu. Naučíme vás ako na to, od základných pojmov v skateboardingu až po samotné jazdenie. S vyše 10 ročnými skúsenosťami s jazdením na skateboarde vás naučíme všetko potrebné. 
  • Kurz je určený pre deti vo veku od 4 - 16 rokov ale kľudne aj pre dospelých ak majú záujem. Hodiny sa konajú v 2 - 6 členných skupinách. Skupiny sú rozdelené podľa veku, skúseností a zručností jednotlivých účastníkov kurzu. Pokiaľ vám nevyhovujú skupinové lekcie ponúkame možnosť individuálnych lekcií.
  • Potrebné vybavenie: skateboard, chrániče kolien, lakťov, rúk, prilba. Všetko vybavenie je k dispozícii na zapožičanie zdarma v rámci lekcií.

Obsah kurzu

Konzultácia ohľadom vybavenia

Povieme si, čo všetko potrebujeme k jazdeniu, ako správne poskladať skateboard a podľa čoho si vybrať jednotlivé časti skateboardu.

Pojmy, názvy trikov, história skateboardingu

Vysvetlíme si pojmy v skateboardingu, názvy trikov a taktiež si povieme niečo z histórie.

Rozcvička

Správne sa pred jazdením rozcvičíme aby sme predišli zbytočným zraneniam. 

Získanie základných jazdeckých zručností 

Naučíme sa základné jazdecké zručnosti ako sú správne postavenie na skateboarde, odrážanie sa, zatáčanie, brzdenie, skákanie ale aj pády.

Učenie sa trikov

So skúsenejšími a šikovnejšími sa naučíme základné ale aj zložitejšie triky.

Termín a miesto konania kurzu

  • 2 lekcie do týždňa (dĺžka jednej lekcie - 1 a pol hodiny) v termínoch a časoch po dohode s celou skupinou a inštruktorom

  • Lekcie sa konajú na Kulturparku, kde máme pripravené vlastné prekážky upravené pre začiatočníkov, poprípade po dohode v športovo zábavnom areáli na Alejovej ulici v skateparku alebo na secret spote na KVPCena kurzu

Skupinovo

10€ / osoba / lekcia

Individuálne

20€ / osoba / lekcia

Inštruktori

Peter Madár


Richard Daboczi

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

+421 917 254 172

kontakt@skateakademiake.sk

Prihlásenie sa do kurzu

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.